fbpx

Яке буває автоскло? Види автоскла. Якісна заміна та установка автоскла.

       Один із найважливіших компонентів автомобільного кузова — це автомобільне скло. Підіб’ємо всі скляні елементи в автомобілі за їх технічними характеристиками, можна виділити два основних типи: загартоване скло (сталініт) і триплекс. Хоча зовні вони майже нерозрізнимі, вони мають різні властивості і використовуються для різних цілей.

       Технологія Триплекс Автомобільне скло типу «триплекс» складається з трьох окремих шарів (від лат. «Triplex» — потрійний, що визначає його назву). Між двома шарами звичайного флоат-скла знаходиться полімерна плівка. Ця плівка, виготовлена з полівінілбутерального матеріалу, може бути як прозорою, так і кольоровою. Для створення триплекса застосовується спеціальна технологія й обладнання. Під впливом високої температури і тиску шари склеюються разом, утворюючи однорідний лист.

Автомобільне скло типу «триплекс» має декілька ключових безпекових характеристик:

 • Висока стійкість до ударів;
 • У випадку сильного удару скло може тріснути, але тріщина не поширюється по всій поверхні, а в деяких випадках обмежується малим дефектом, який можна виправити без видалення скла з автомобіля;
 • Навіть якщо лобове скло розбивається від удару, полімерна плівка утримує осколки, що запобігає їх поширенню по салону і захищає пасажирів від травм;
 • Скло типу «триплекс» складно розбити зловмисникові, який намагається проникнути в салон автомобіля через вікно.

       У більшості випадків триплекс використовується для виробництва лобового скла, але іноді його також застосовують для бокових та задніх вікон (зазвичай у висококласних автомобілях).

       Загартоване скло (сталініт) Автомобільне скло, зроблене за допомогою загартування звичайного скла. Процес термічної обробки включає нагрівання скла в електропечі до температури 650 — 680 °C, а потім швидке і рівномірне охолодження повітрям. Зазвичай сталініт використовують для задніх або бокових скель. Скло цього типу має високу міцність, але у разі сильного удару, що перевищує його міцність, воно розбивається на дрібні осколки (не більше 10 мм). Хоча цей матеріал вважається безпечним, осколки можуть серйозно травмувати водія і пасажирів. Скло цього типу не піддається ремонту. Автомобільне скло, зроблене зі сталініту, позначається англійським словом «Tempered» (загартоване) або літерою «Т»

Хто виробник автоскла і де його можна побачити на склі?

Придбати автоскло будь якого виробника можна у нас на складі !Замовити автоскло у нашому сервісі Glass Express !!!! 
Преміум клас :

 1. Pilkington – в більшості випадків є найкращим варіантом з точки зору якості, інноваційності (наприклад, технологія теплових датчиків) та наявності широкого вибору, як лобових, так і бічних та задніх автоскла. Тому Пілкінгтон – світовий стандарт якості, зрівнятися з яким поки що не вдалося жодному іншому виробнику. Перваги цього скла : а)Чудова технологія енергозбереження стекол, оснащених твердим покриттям; б)Пожаростойкость стекол Pilkington набагато краще, ніж у конкурентів; в) Оригінальна система гнучкі підняла виробництво на інший рівень; Г) Сонцезахисні стекла набагато якісніше, ніж у інших виробників, вони не нагріваються зі зворотного боку; Д) Розроблено самоочищаються скла.
 2. Sekurit Saint-Gobain є французьким виробником автомобільного скла, який успішно діє в цій галузі протягом понад 350 років. Компанія відома своїм внеском у розвиток методів закалювання скла та постійними науковими дослідженнями для вдосконалення технологій виробництва високоякісних скляних виробів. Sekurit Saint-Gobain є особливо популярним серед власників автомобілів Audi, BMW та Mercedes.
  1. Широкий модельний ряд: Виробник пропонує широкий вибір різних видів автоскла для різних моделей автомобілів, що задовольняє потреби різних клієнтів.

  2. Висока якість продукції: Незважаючи на доступні ціни, продукція Fuyao відзначається високою якістю, що робить їх конкурентоспроможними на ринку.

  3. Комплектація з додатковими елементами: Це рідкість для бюджетних моделей, але автоскло від Fuyao зазвичай постачається в комплекті з різними додатковими елементами, що забезпечує більшу зручність та ефективність при установці.

  4. Інноваційні технології: Fuyao активно впроваджує нові технології у виробництві автоскла, що дозволяє покращувати якість та безпеку продукції.Asahi Glass Company (AGC) — це велика японська компанія, яка спеціалізується на виробництві скла для автомобілів. Вони мають багато років досвіду у цій сфері та вважаються одними з лідерів у галузі. AGC відома тим, що вони перші в Японії почали виробляти листове скло ще у 1900 році. Зараз їхня продукція дуже популярна, і вони контролюють значну частину світового ринку автомобільного скла. Крім того, компанія має багато дочірніх підприємств по всьому світу, включаючи такі країни, як Бельгія, Росія, США та Чехія. AGC постачає свою продукцію для великих автовиробників, таких як BMW, Nissan, Honda і Toyota, і виготовляє різноманітні види скла для автомобілів, включаючи лобові скла, скляні дахи та скла з різними технологіями обробки. Важливо зауважити, що їхні вироби відповідають високим стандартам якості, а компанія пропонує їх за доступними цінами для всіх автолюбителів.
   Середній клас : 
   1. Benson – це китайський виробник, який відомий своїм високим контролем якості. Їхні вироби відповідають європейським стандартам і швидко завоювали популярність серед власників автомобілів. Однією з найбільших переваг скла Benson є його доступна ціна при порівняно високій якості. Крім того, як і Гардіан, Benson має контракти з різними заводами, включаючи Toyota.
   2. Guardian — це відомий виробник автомобільного скла середнього класу, який відомий своїм високим якість і доступною ціною. Цей бренд виробляється в Америці та широко встановлюється на автомобілі компанії General Motors, а також на таких відомих марках, як Audi, Peugeot, Porsche і Opel. Основний акцент Guardian робить на створенні високоякісного листового скла з високою стійкістю до зношування, з гладкою поверхнею і чудовою видимістю. Вся продукція Guardian проходить строге тестування та контроль якості, щоб забезпечити відмінну якість та безпеку для автовласників.
   3.  JAAN спеціалізується на виробництві та продажу автомобільних склів і аксесуарів. Вона була заснована у 1991 році у місті Кошалін (Польща). У квітні 2001 року компанія змінила свій юридичний статус, перетворившись на товариство з обмеженою відповідальністю JAAN, з окремою виробничою частиною під назвою NORDGLASS. JAAN спеціалізується на імпорті та продажі передніх, задніх і бокових автомобільних склів, а також аксесуарів. У 1996 році компанія JAAN відкрила власний завод з виробництва ламінованого переднього скла для автомобілів під брендом NORDGLASS. Торгова марка NORDGLASS представляє собою широкий асортимент передніх автомобільних склів для понад 650 популярних моделей автомобілів, що продаються в Європі, а також скла для вантажівок, автобусів та мікроавтобусів.
   Бюджетне автоскло :
   1.XYG – китайський виробник, який підкорює ринок величезним асортиментом та низькою ціною. Надаючи дуже широкий модельний ряд, XYG виготовляє досить м’яке автоскло, яке згодом має властивість затиратися. Однак у короткостроковій перспективі це чудовий недорогий варіант, який, крім того, що є в наявності для багатьох моделей авто, ще завжди відповідає паспортним габаритам авто.

   Додаткова інформація про XYG: Цей виробник також спеціалізується на застосуванні передових технологій у виробництві, що дозволяє йому постійно покращувати якість своєї продукції. Крім того, XYG активно розширює свій ринок в усьому світі та встановлює партнерства з автомобільними виробниками з різних країн. Це дозволяє компанії XYG займати стабільну позицію на ринку та забезпечувати надійне та доступне скло для автовласників у всьому світі.
   2.Fuyao — велике виробництво з Китаю, яке славиться своїми доступними цінами, розмаїттям модельного ряду автоскла та високою якістю продукції. Цікавою особливістю є те, що скло від Fuyao постачається в комплекті з різними додатковими елементами (такими як молдинги, датчики тепла і т. д.), що є рідкістю для економічних моделей. 
   Переваги цього автоскла :

   1. Демократичні ціни: Fuyao відомий своїми доступними цінами на автомобільне скло, що робить їхню продукцію привабливою для широкого кола споживачів.

   2. Широкий модельний ряд: Виробник пропонує широкий вибір різних видів автоскла для різних моделей автомобілів, що задовольняє потреби різних клієнтів.

   3. Висока якість продукції: Незважаючи на доступні ціни, продукція Fuyao відзначається високою якістю, що робить їх конкурентоспроможними на ринку.

   4. Комплектація з додатковими елементами: Це рідкість для бюджетних моделей, але автоскло від Fuyao зазвичай постачається в комплекті з різними додатковими елементами, що забезпечує більшу зручність та ефективність при установці.

   5. Інноваційні технології: Fuyao активно впроваджує нові технології у виробництві автоскла, що дозволяє покращувати якість та безпеку продукції.
    3. Компанія Safe Glass Factory є виробником автомобільного скла в Україні. Великий досвід роботи, постійне підвищення кваліфікації персоналу, сучасні технології та оснащення виробничих дільниць успішно представлені на українських та європейських ринках. Висока якість продукції: Safe Glass Factory прагне до високих стандартів якості у виробництві свого автомобільного скла, щоб забезпечити безпеку та надійність для автовласників.Широкий асортимент: Компанія пропонує широкий вибір різних типів автоскла, що включає лобові, бічні та задні скла для різних моделей автомобілів. Клієнтоорієнтованість: Safe Glass Factory надає індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи їхні потреби та вимоги. Інноваційні технології: Компанія постійно впроваджує нові технології у виробництво, щоб покращувати якість та продуктивність своєї продукції. Конкурентоспроможні ціни: Safe Glass Factory пропонує конкурентні ціни на свою продукцію, що робить їхній автоскло доступним для широкого кола споживачів.

    

маркування лобового скла
Де знаходиться маркування лобового скла

Датчики дощу та світла. Принципи роботи та міфи )

Датчики дощу та світла — це важливі компоненти сучасних автомобілів, які використовуються для автоматичного управління системами, пов’язаними з дощем та освітленням. Ось деякі принципи їх роботи та міфи, які можуть виникати щодо їх функціонування:

Принцип роботи датчиків дощу:

 1. Оптичний датчик: Багато автомобілів використовують оптичний датчик дощу, який реагує на кількість світла, яке відбивається від водних крапель на склі. Коли кількість відбитого світла перевищує певний поріг, система ввімкнує відповідні функції, такі як автоматичні відбитники або вимикачі стеклоочисників.

 2. Ультразвуковий датчик: Деякі автомобілі використовують ультразвуковий датчик для виявлення дощу. Цей тип датчика вимірює відстань до поверхні скла та аналізує зміни цієї відстані, що відбуваються при попаданні дощу.

Принцип роботи датчиків світла:

 1. Фоторезистор: Більшість систем використовують фоторезистор для вимірювання рівня освітленості. Фоторезистор змінює своє опірність залежно від кількості світла, що падає на нього. Чим менше світла, тим вищий опір, і навпаки.

 2. Датчик зображення: Деякі високотехнологічні автомобілі використовують камеру або сенсор, що може «бачити» навколишнє середовище. Це дозволяє системі визначати рівень освітлення та автоматично регулювати світлофори.

Міфи про датчики дощу та світла:

 1. «Датчик дощу заблокує водійське зорове поле»: Цей міф є помилковим. Датчики дощу розташовані зазвичай в області камери заднього виду або високо на склі, що не заважає водієві.

 2. «Датчики світла працюють неефективно в умовах поганої видимості»: Насправді, багато датчиків світла розроблені таким чином, щоб пристосовувати світлові параметри автомобіля до всіх умов, включаючи погану видимість.

 3. «Датчики дощу не працюють на льодяних дощах або снігу»: Хоча ці датчики призначені переважно для виявлення дощу, багато з них також можуть реагувати на льодяні осади або сніг.

 4. «Датчики дощу завжди працюють ідеально»: На жаль, датчики дощу можуть давати помилкові сигнали, особливо у випадку, якщо на склі є бруд або залишки від інших автомобілів. Це може призвести до неправильної активації відбитників або вимикачів стеклоочисників.

 5. «Автоматичні фари ввімкнуться автоматично в будь-яких умовах освітленості»: Хоча багато датчиків світла працюють досить ефективно, вони можуть мати обмежену чутливість у деяких умовах, наприклад, під час сутінків або в дощову погоду.

 6. «Вимикач автоматичних фар можна залишити у положенні «авто» безпосередньо після придбання автомобіля, і вони працюватимуть належним чином»: У деяких автомобілів функція автоматичних фар може бути вимкнена за замовчуванням або потребувати активації через налаштування в меню системи керування автомобілем.

 7. «Датчики дощу та світла витрачають багато енергії та можуть погіршити паливну ефективність»: Хоча ці системи дійсно використовують електроенергію, вони зазвичай споживають дуже мало енергії, тому вплив на паливну ефективність незначний.

У сервісі Glass Express у місті Бердичеві ви можете якісно, швидко та надійно замінити лобове, бокове чи заднє скло вашого автомобіля.

Наша команда досвідчених майстрів лише за годину часу замінить пошкоджене автоскло на вашому автомобілі.

Прокрутить вверх