fbpx

Заміна та установка автоскла (лобового та вітрового) на всі види авто та спецтехніку

Підвищуйте безпеку та комфорт свого автомобіля із сервісом Glass Express заміни та установки автоскла!

Чому потрібно звертатися до нашого сервісу по заміні та встановленні автоскла?

1. Охорона життя та безпеки водія та пасажирів — це наш пріоритет у Glass Express. Ми розуміємо, що правильна заміна та установка плюс якісне автоскло є ключовим елементом безпечної їзди. Наші висококваліфіковані фахівці гарантують коректну заміну автоскла та надійне кріплення скла, що максимально знижує ризик травмування у випадку аварії.

2. Крім того, наше скло забезпечує надійний захист від зовнішніх факторів. Воно ефективно захищає салон автомобіля від пилу, вологи та інших негативних впливів зовнішнього середовища, що забезпечує комфортніші умови під час подорожей.

3. Наше автоскло не лише функціональне, а й естетичне. Воно відповідає найвищим стандартам якості та надає вашому автомобілю сучасний та елегантний вигляд.

Звертайтеся до нас для професійної заміни та установки автоскла. Ми гарантуємо надійність, якість та високий рівень обслуговування!

Забезпечте собі безпеку та комфорт на дорозі — оберіть Glass Express прямо зараз!»

Часті запитання по заміні та установці автоскла:

В основному, мінімальний інтервал застигання становить 45-60 хв. і залежить від марки і складу, який ми використовуємо для виконання робіт по заміні автоскла.

 

Заміна лобового або заднього автоскла може зайняти від 1 до 2 годин. Це пов’язано з наявністю додаткових датчиків (дощу, проекція, антени і т.д.) і обігріву. Також може знадобиться додатковий час на усунення корозії кузова.

В середньому займає близько 1 години, але все залежить від виду бокового скла – дверні опускаються, рухомі та нерухомі або форточкі- «собачники». Зверніть увагу, що бічні стекла можуть бути з роликовим механізмом склопідіймача або панель внутрішньої сторони тримається на клепках.

Так можливо. При демонтажі старого потрібно акуратно його від’єднати, а при замовленні нового автоскла уточніть чи є спеціальне місце для датчика дощу, на яке ми його встановимо.

Так, фахівці нашого автосервісу перевстановити все датчики та інше обладнання (антена, кронштейн для дзеркала) на нове лобове скло.

Так, тому як витративши гроші на установку нового автоскла і заощадивши на заміні щіток, Ви піддаєте себе ризику появи подряпин на новому склі.

Залежить від його стану. Якщо демонтаж старого автоскла і молдинга зроблений добре і останній залишився неушкодженим, можна його не міняти. В інших випадках ми рекомендуємо замінити.

Уже через 45-90 хв. Установка нового лобового автоскла – відповідальна процедура, коли зайвий час простою Вашого авто піде йому тільки на користь.

Так, можливо, але при дотриманні ряду умов:
– автомобіль повинен висохнути / нагрітися;
– ремонт повинен виконуватися в теплому приміщенні з температурою нижче 10 градусів;
– після заміни автоскла автомобіль повинен відстоятися.

Так, Ви зможете при наявності навичок, приміщення, необхідних інструментів і витратних матеріалів. Зараз багато навчальних відео на просторах Інтернету. Ми ж рекомендуємо встановлювати в спеціалізованих сервісах.

Звичайно можна. В процесі установки ми заізоліруем і сховаємо роз’єми для підключення скла з обігрівом, кнопка включення в салоні просто не буде працювати, але ви не напевно будете відчувати дискомфорт в зимовий час.

Так, зможете. На етапі замовлення скла для Вашого автомобіля ми замовимо всі необхідні датчики.

У нашому автосервісі таких випадків не було, але таке можливо при порушенні технології установки скло схильне різним впливам (особливо лобове).

Наші партнери

Прокрутить вверх